Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Nu am jucat inca!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyMar Mai 26, 2009 1:59 pm

Nu am jucat WOW inca, dar mi s-a spus ca ar fi un joc care creeaza dependenta! Este adevarat? Si daca joc, cum invat? Ca mi se pare un joc interesant, dar greu
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyMar Mai 26, 2009 4:00 pm

E greu la inceput, dar dupa ce il inveti... nu te mai lasi de el Very Happy
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
dNNNd@fTw

dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 84
Puncte : 111
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyJoi Mai 28, 2009 3:40 am

uitate putin la damar Smile) e deja dependent !!!
Sus In jos
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyJoi Mai 28, 2009 4:02 am

l-am vazut. m-a ajutat sa trec peste cateva nivele... eu nu am atata timp cat are el.. joc cand pot! dar fain!
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
Zoly
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 88
Puncte : 191
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyJoi Mai 28, 2009 9:24 pm

Eu unu sunt innebunit dupa WoW ..daca ma lasi 10 ore stau continuu ....si da creeaza dependenta (prin complexitatea sa) pentru mine este cel mai bun joc RPG
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
dNNNd@fTw

dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 84
Puncte : 111
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyJoi Mai 28, 2009 9:26 pm

prietene nu te mai chinuii sa postezi cuvinte dastea pompoase Smile) tu posteaza ceva legat de aventura noastra de cateva ore de pe la gara de nord=)))
Sus In jos
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyJoi Mai 28, 2009 9:42 pm

Offtopic: Alex, cate carduri de la GamersZone ati cumparat??? Era langa Gara de nord? Razz Da voi, daca tot stati atata pe net.. nu stiati ca era pe google un rezultat cu pagina magazinului si un nr de tel, in loc sa cautati 2-3 ore prin Buc, pe jos, ca nu aveti 18 ani Razz, un magazin care NU MAI VINDE CARDURI STEAM!!!

Imi place ca macar va bucurati de zilele de vacanta intr-un stil nobi: pe jos Smile)

O zi frumoasa!!
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
Dany

Dany


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 49
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Galati

Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! EmptyLun Iul 27, 2009 8:30 pm

prieteni eu am jcuat SILKROAD 2 ani si greu mam lasat de el jucam cu un tovaras de la 7 dadea bip si stiam ca t re sa inrtu la PC paaaaaaaaaaaaanaaaaa seaa jucam de rupeam tastele cheers acu nu sa mai bagat vreun sv nou mam ofticat pt ca aia ma intreceau calumea la lvl si mam lasta Neutral Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu am jucat inca! Empty
MesajSubiect: Re: Nu am jucat inca!   Nu am jucat inca! Empty

Sus In jos
 
Nu am jucat inca!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: World of Warcraft :: Joci world of warcraft?-
Mergi direct la: