Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reclamatie Bibo

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Delinquent




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 07/10/2009

Reclamatie Bibo Empty
MesajSubiect: Reclamatie Bibo   Reclamatie Bibo EmptyMier Noi 11, 2009 6:13 pm

De ce nu ma lasa sa joc pe server individu asta? Face ce vrea sau cum?

bibo : iesi

bibo (RADIO): Fire in the hole!
Delinquent : de ce sa ies?

* [AMX_RM] Your net settings have been restored : 'cl_updaterate' = '20', 'rate' = '3686'
bibo : ca asa vrau eu

*** Delinquent killed finy with a headshot from m4a1 ***
[Cs16.Nobody.Ro] Bine ai venit pe Cs16.Nobody.Ro
bibo : iesi ma
[Cs16.Nobody.Ro] Forumul oficial al serverului este http://Nobody.Forumer.Ro
* [AMX_RM] Your net settings have been restored : 'cl_updaterate' = '20', 'rate' = '3686'
Kicked by Console
Kicked
Sus In jos
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Reclamatie Bibo Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bibo   Reclamatie Bibo EmptyMier Noi 11, 2009 6:26 pm

El crede ca joci codat, nu stiu de ce, a zis ca ti-a facut poze si nu le-ai dat, ok e pentru ultima oara, daca mai face asa, ii iau serverul! O sa vorbesc cu el!
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
Delinquent




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 07/10/2009

Reclamatie Bibo Empty
MesajSubiect: re   Reclamatie Bibo EmptyMier Noi 11, 2009 6:45 pm

Cum sa zica ca joc codat si sa minta in halul asta. Cand mi-a facut el poze? Minte cu nerusinare,daca facea poze posta pe forum dovada sau ceva nu sa vina cu asemenea afirmatii. Nu are nici macar bunul simt sa-mi raspunda pe forum sau nu-l duce mintea. Ce motiv ar trebui sa am eu atunci sa il reclam daca nu i-am dat eu poze sau ce naiba. Esti un mincinos ma de aia nu-ti gasesti nici femeie Laughing . M-am hotarat sa nu mai joc pe serveru asta,asta m-a hotarat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Bibo Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Bibo   Reclamatie Bibo Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Bibo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie bibo.....cred ca ultima
» w8 reclamatie
» Reclamatie Nan[n]Dy
» reclamatie Playyboy
» reclamatie kaka

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: Cs16.Nobody.Ro :: Reclamatii Admini/Playeri-
Mergi direct la: